1. | FC Pěnčín | 17 | 58:10 | 47 |
2. | FK Slovan Hrádek nad.. | 16 | 52:12 | 39 |
3. | SK Skalice u České Lípy | 17 | 39:22 | 31 |
4. | TJ Velké Hamry B | 17 | 40:26 | 30 |
5. | TJ Spartak Chrastava | 17 | 36:29 | 27 |
6. | Slovan Frýdlant | 17 | 35:30 | 25 |
7. | TJ JISKRA Višňová | 17 | 26:43 | 25 |
8. | FK Sedmihorky | 16 | 27:24 | 23 |
9. | FK Železný Brod | 17 | 34:47 | 20 |
10. | FC Lomnice nad.. | 17 | 39:46 | 18 |
11. | FK Stráž pod Ralskem | 17 | 31:48 | 17 |
12. | FK Košťálov - Libštát | 17 | 29:39 | 15 |
13. | FC Nový Bor | 17 | 19:53 | 8 |
14. | VTJ Rapid | 17 | 25:61 | 6 |
Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
3. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 |
|
TJ Lokomotiva Česká Lípa | 20.08.2022Sobota 09:00 | |
4. | Jilemnice |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 | 28.08.2022Neděle 09:30 | |
1. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 |
|
TJ Jiskra Mimoň | 31.08.2022Středa 16:00 | |
5. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 |
|
VTJ Rapid | 04.09.2022Neděle 09:30 | |
6. | SK Semily |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 | 10.09.2022Sobota 10:00 | |
7. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 |
|
FK Turnov | 18.09.2022Neděle 09:30 | |
8. | FK Stráž pod Ralskem |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 | 25.09.2022Neděle 09:30 | |
2. | FK Jablonec nad Nisou |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 | 28.09.2022Středa 10:00 | |
9. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 |
|
SK Studenec | 02.10.2022Neděle 09:30 | |
12. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 |
|
FC Nový Bor | 23.10.2022Neděle 09:30 | |
13. | TJ Sokol Ruprechtice |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 | 30.10.2022Neděle 09:30 | |
14. | TJ Jiskra Mimoň |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 | 06.11.2022Neděle 10:00 | |
11. | TJ Sokol Doubí |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 | 12.11.2022Sobota 09:30 | |
17. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 |
|
Jilemnice | 26.03.2023Neděle 09:30 | |
18. | VTJ Rapid |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 | 01.04.2023Sobota 09:30 | |
19. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 |
|
SK Semily | 09.04.2023Neděle 09:30 | |
20. | FK Turnov |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 | 16.04.2023Neděle 09:30 | |
21. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 |
|
FK Stráž pod Ralskem | 23.04.2023Neděle 09:30 | |
22. | SK Studenec |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 | 30.04.2023Neděle 12:30 | |
24. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 |
|
TJ Sokol Doubí | 14.05.2023Neděle 09:30 | |
25. | FC Nový Bor |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 | 21.05.2023Neděle 09:30 | |
26. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 |
|
TJ Sokol Ruprechtice | 27.05.2023Sobota 09:30 | |
15. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 |
|
FK Jablonec nad Nisou | 04.06.2023Neděle 09:30 | |
16. | TJ Lokomotiva Česká Lípa |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-15 | 10.06.2023Sobota 09:30 |
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A
FK Železný Brod |
5:0 Podrobnosti |
Počet návštěv: 21510
Posledních 30 dnů: 665 | Posledních 7 dnů: 224 | Poslední den: 10
© 2024 FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 | Všechna práva vyhrazena | slovanhradek@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz