1. | FC Pěnčín | 17 | 58:10 | 47 |
2. | FK Slovan Hrádek nad.. | 16 | 52:12 | 39 |
3. | SK Skalice u České Lípy | 17 | 39:22 | 31 |
4. | TJ Velké Hamry B | 17 | 40:26 | 30 |
5. | TJ Spartak Chrastava | 17 | 36:29 | 27 |
6. | Slovan Frýdlant | 17 | 35:30 | 25 |
7. | TJ JISKRA Višňová | 17 | 26:43 | 25 |
8. | FK Sedmihorky | 16 | 27:24 | 23 |
9. | FK Železný Brod | 17 | 34:47 | 20 |
10. | FC Lomnice nad.. | 17 | 39:46 | 18 |
11. | FK Stráž pod Ralskem | 17 | 31:48 | 17 |
12. | FK Košťálov - Libštát | 17 | 29:39 | 15 |
13. | FC Nový Bor | 17 | 19:53 | 8 |
14. | VTJ Rapid | 17 | 25:61 | 6 |
Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
1. | FC Pěnčín |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A | 06.08.2022Sobota 14:15 | |
2. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A |
|
FK Sedmihorky | 13.08.2022Sobota 17:00 | |
3. | FC Nový Bor |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A | 20.08.2022Sobota 17:00 | |
4. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A |
|
FK Stráž pod Ralskem | 27.08.2022Sobota 17:00 | |
5. | SK Skalice u České Lípy |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A | 04.09.2022Neděle 10:30 | |
6. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A |
|
FK Železný Brod | 10.09.2022Sobota 17:00 | |
7. | Slovan Frýdlant |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A | 17.09.2022Sobota 10:30 | |
8. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A |
|
TJ JISKRA Višňová | 24.09.2022Sobota 16:30 | |
9. | TJ Jiskra Mimoň |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A | 01.10.2022Sobota 16:00 | |
10. | SK Studenec |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A | 09.10.2022Neděle 16:00 | |
11. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A |
|
TJ Velké Hamry B | 15.10.2022Sobota 15:30 | |
12. | FC Lomnice nad Popelkou |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A | 22.10.2022Sobota 15:30 | |
13. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A |
|
TJ Sokol Rovensko pod Troskami | 29.10.2022Sobota 15:30 | |
14. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A |
|
FC Pěnčín | 05.11.2022Sobota 14:00 | |
17. | FK Stráž pod Ralskem |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A | 25.03.2023Sobota 15:00 | |
18. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A |
|
SK Skalice u České Lípy | 01.04.2023Sobota 17:00 | |
19. | FK Železný Brod |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A | 08.04.2023Sobota 16:30 | |
20. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A |
|
Slovan Frýdlant | 15.04.2023Sobota 17:00 | |
21. | TJ JISKRA Višňová |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A | 23.04.2023Neděle 17:00 | |
22. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A |
|
TJ Jiskra Mimoň | 29.04.2023Sobota 17:00 | |
23. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A |
|
SK Studenec | 06.05.2023Sobota 17:00 | |
24. | TJ Velké Hamry B |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A | 14.05.2023Neděle 17:00 | |
25. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A |
|
FC Lomnice nad Popelkou | 20.05.2023Sobota 17:00 | |
26. | TJ Sokol Rovensko pod Troskami |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A | 27.05.2023Sobota 17:00 | |
15. | FK Sedmihorky |
|
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A | 03.06.2023Sobota 10:00 | |
16. | FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A |
|
FC Nový Bor | 10.06.2023Sobota 17:00 |
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A
FK Železný Brod |
5:0 Podrobnosti |
Počet návštěv: 21584
Posledních 30 dnů: 697 | Posledních 7 dnů: 230 | Poslední den: 17
© 2024 FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 | Všechna práva vyhrazena | slovanhradek@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz