14. VTJ Rapid 17 25:61 6

Kompletní tabulka

Hrádek ztratil body ve Višňové

A tým si nedokázal poradit s Višňovou a prohrál vysoko 4:0

Hrádek zajížděl na nedělní zápas do Višňové, kde se mu již několik let výsledkově daří. Mužstvo Slovanu do zápasu vstoupilo aktivně a soupeře k ničemu nepustili. V 16. minutě po zbytečném faulu, byl odpískán trestný kop a domácí po dohrané situaci ve vápně vedli 1:0. Ve 24. minutě po propadnutí v obraně šla Višňová do vedení už 2:0. Slovan byl stále aktivnější na míči, ale znovu ho zradila finální fáze hry. Ve 38. minutě po jednom z mnoha „nákopů“ propadl míč až za naši obranu a Slovan dostal facku v podobě třetího gólu do své sítě. Mužstvo vstoupilo do druhé půle opět aktivně, vytvořilo si několik šancí, ale skórovat se jim nepodařilo. Naději v utkání pak zhatila červená karta pro J. Vacka, který si tak sobotní domácí utkání proti Stráži pod Ralskem odsedí na tribuně.