FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910
www.slovanhradek.cz

Příští zápas

FC Nový Bor vs FK Slovan Hrádek nad..

Datum a čas konání: 9.10.2022 10:00

Tabulka

1. FK Slovan Hrádek nad.. 4 20:4 12
2. FK Sedmihorky 4 20:7 9
3. TJ Velké Hamry 4 13:6 9
4. TJ JISKRA Višňová 4 14:8 8
5. VTJ Rapid 5 13:9 8
6. TJ Sokol Doubí 5 11:12 7
7. FK Cvikov 5 14:17 7
8. SK Semily 4 13:11 6
9. TJ Sokol Ruprechtice 4 12:15 4
10. TJ Jiskra.. 5 12:20 4
11. FC Nový Bor 5 9:24 3
12. Jilemnice 5 4:22 0

Kompletní tabulka

Skvělý výkon dorostu přinesl výhru na hřišti lídra tabulky

Skvělý výkon dorostu přinesl výhru na hřišti lídra tabulky

Naši dorostenci mají za sebou 2 utkání v náročném programu tohoto týdne, kdy měli v plánu 3 utkání v 6 dnech. Po nedělní výhře 5:1 proti velmi dobře hrajícímu Doubí je čekal venku lídr soutěže FK Turnov.

Do zápasu šel tým s odhodláním rozdat si to s domácím týmem otevřeně o první místo v tabulce. Našim klukům se povedl vstup do utkání, když po výborné práci a následném centru Kryštůfka rozvlnil poprvé domácí síť Kordík. Následovala část utkání, kdy se domácí tým začal herně prosazovat, hlavně díky individuálním kvalitám Parciho a kanonýra Joshui. Právě tento hráč měl prsty ve zvratu poločasového skóre na 2:1 ve 14. a 34. minutě. Náš tým měl ještě do poločasové přestávky dvě šance na vyrovnání. Nejprve Dominik Švejkovský a následně Kryštůfek, který byl zastaven hraničním zákrokem. O poločasové pauze přišel ze strany realizačního týmu impuls v podobě dvou střídání a změny rozestavení. Kluci do druhého poločasu vlétli s obrovským nasazením, ze které pramenil brzký vyrovnávací gól Chlupsy, kterého po skvělé individuální akci a exklusivním pasu před prázdnou bránu vybídl Kordík. S domácím týmem vyrovnání otřáslo, znejistěl a od té doby diktoval tempo hry náš tým dirigovaný kapitánem Tangem. Náročným pressing a tlak na domácí rozehrávku společně s jistou hrou do druhé půle, nově složené obranné řady Sebastian Miksch, Vršecký, Tang a Tomov a následným ziskům odražených míčů dvojice D. Švejkovského a L.Orta nám přinesl kontrolu nad utkáním, ze které se podařilo připravit domácím horké chvíle. Při jedné této složité situaci v domácí vápně předvedl vynikají práci a důraz Štěrba, který v 60. min. pro svůj tým vybojoval pokutový kop. Exekuci vzal na sebe František Kordík a chladnokrevně poslal náš tým opět do vedení. Následně jej mohl napodobit Švejkovský z trestného kopu a poté i Chlupsa ve 100% šanci, kdy byl sám před domácím brankářem Matzkem. Poté následovala asi jediná vážná situace ve druhém poločase ze strany domácích, kdy se kanonýr Joshua vysmekl jinak dobře hrajícímu Vršeckému, ale chybu svého parťáka pomohl uhasit Tang a včasné vyběhnutí gólmana Mazánka. Sladká tečka pro nás přišla v 89.min, kdy skvělou práci celého týmu a osobní vynikající výkon korunoval Dominik Švejkovský, kdy si naběhl do volného prostoru za obranu a křižnou střelou k tyči překonal Matzkeho a rozhodl tím tento zápas o prozatímní první místo v tabulce Krajského přeboru U19 Libereckého kraje.

Sestava: Mazánek-Blažek(45.Vršecký),Tang,Tomov,Černohorský Jos.,(45. Miksch Seb.)- Ort, Švejkovský,Štěrba(89.Nguyen),Chlupsa (80.min Miksch Sam.), Kordík- Kryštůfek

Hodnocení trenéra Nývlta: Musím pochválit celý tým za skvělý přístup k utkání a odvedenou práci. Měl jsem z utkání mírnou obavu s ohledem na to, že nás v posledních týdnech kosila zranění i viróza a ten program tohoto týdne je v tak úzkém kádru obrovská nálož. Kluci však ukázali velké srdce,skvělý charakter a proto se nám podařilo tady udělat úspěch. Odměnou je i dočasné vedení v tabulce, což však na druhou stranu přináší tlak a očekávání. Do pátečního treninku si to užijeme a pak se budeme soustředit na další výzvu a tou bude další těžké venkovní utkání ve Velkých Hamrech.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 U-19
TJ Jiskra Vratislavice nad Nisou
4:0
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Město Hrádek nad Nisou Pro-idea - tvorba www stránek Liberecký kraj MŠMT Eurovia RAPP-REGÁLY LIBEREC Ocean Logistic 1. jizerskohorská stavební společnost s.r.o. Pulsklima spol. s.r.o.

Počet návštěv: 11340
Posledních 30 dnů: 544 | Posledních 7 dnů: 142 | Poslední den: 19

© 2022 FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 | Všechna práva vyhrazena | slovanhradek@slovanhradek.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne