FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910
www.slovanhradek.cz

Příští zápas

FK Slovan Hrádek nad.. vs FK Sedmihorky

Datum a čas konání: 13.8.2022 17:00

Tabulka

1. FK Slovan Hrádek nad.. 0 0:0 0
2. TJ Velké Hamry B 0 0:0 0
3. TJ Jiskra Mimoň 0 0:0 0
4. TJ JISKRA Višňová 0 0:0 0
5. Slovan Frýdlant 0 0:0 0
6. FK Železný Brod 0 0:0 0
7. SK Skalice u České Lípy 0 0:0 0
8. FK Stráž pod Ralskem 0 0:0 0
9. FC Nový Bor 0 0:0 0
10. FK Sedmihorky 0 0:0 0
11. TJ Sokol Rovensko pod.. 0 0:0 0
12. FC Pěnčín 0 0:0 0
13. FC Lomnice nad.. 0 0:0 0
14. SK Studenec 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Hodnocení podzimní části trenéra M. Jeníka

Hodnocení podzimní části trenéra M. Jeníka

HODNOCENÍ: V podzimní části jsem odehráli celkem 15 zápasů (z toho 2 jarní předehrávané) s bilancí 9 výher ,4 remíz ,2 porážek, skóre 31:13 ,zisk 31 bodů nás řadí na 3.místo tabulky libereckého krajského přeboru! Zápasy doma 7 5 1 1 14:5 16 bodů Zápasy venku 8 4 3 1 17:8 15 bodů Střelci našeho týmu: Polívka 13 gólů Chmátal 5 gólů Švejkovský , Rumler Š. 2 góly Rumler P. , Strya , Holeček O. , Hypius , Vacek , Novák , Holeček Š. , Chlupsa 1 gól vlastní gól soupeře 1x

S umístěním týmu jsem spokojen, proto bych chtěl poděkovat všem hráčům za jejich přístup a výkony jak v zápasech, tak při tréninku. Dále bych chtěl poděkovat vedoucímu týmu L.Stryovi a trenérům dorostu za spolupráci a nerad bych zapomněl na ty, kteří se podílejí na chodu klubu, který myslím funguje výborně.

Kdo mě však zná, určitě ví ,že bych chtěl z týmu dostat po herní stránce víc, držení míče(moc zbytečných a jednoduchých ztrát) ,především pak zlepšit útočnou fázi a zakončení , které nás trápí a připravilo naše mužstvo tak o víc vstřelených gólů, tím by jsme si mnohé zápasy zjednodušili. To se týkalo především domácích zápasů s Žel.Brodem 2:0 a s Frýdlantem 1:2.

Za nejméně povedený zápas a dodnes mě to hodně mrzí, je porážka 3:2 v Žel.Brodě ,kde jsme přitom vedli 2:0.Tam ten výkon, přístup a zodpovědnost hráčů byla špatná a po zásluze jsme byli potrestáni. Jak velká škoda to je, to si jistě při pohledu na tabulku uvědomujeme všichni. I domácí porážka s Frýdlantem 1:2 byla zbytečná ,především vstřelení gólu byl pro nás velký problém, tím jsme se připravili o další bodík.

Během soutěže nás postihlo nebývale velké množství zraněných a nemocných hráčů ( s tím jsem se snad ještě nesetkal ).  Od 4.kola jsme stále nebyli kompletní, což se projevovalo hlavně v účasti hráčů na trénincích. A byla i utkání ,kdy by jsme bez pomoci hráčů z dorostu některé zápasy ani neodehráli. Mladí kluci mě však velmi příjemně překvapili, byli důležitou součástí týmu a svými výkony pomohli k našim úspěšným výsledkům .Opět patří poděkovat trenérům dorostu za spolupráci, že nám vyšli vstříc a dali hráče k dispozici. Musím i vyzdvihnout disciplinovanost hráčů, na které si hodně zakládám a je jednou ze součástí úspěšného týmu. Neměli jsme žádného vyloučeného hráče a za to kluky chválím!

Na závěr ještě patří poděkování všem divákům ,fanouškům, kteří nám fandí a přejí úspěch. Velmi mě těší, když vidím i naše příznivce na cizích hřištích, za což jim moc děkuji! Doufám, že i na jaře budeme svými výkony a výsledky dělat nejen jim, ale celému hrádeckému klubu radost!

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 A
FC Nový Bor
2:0
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Město Hrádek nad Nisou Pro-idea - tvorba www stránek Liberecký kraj MŠMT Eurovia RAPP-REGÁLY LIBEREC Ocean Logistic 1. jizerskohorská stavební společnost s.r.o. Pulsklima spol. s.r.o.

Počet návštěv: 10075
Posledních 30 dnů: 503 | Posledních 7 dnů: 140 | Poslední den: 25

© 2022 FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 | Všechna práva vyhrazena | slovanhradek@slovanhradek.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne